HAKKIMIZDA

Turkuaz tarafından yapılan ; Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar , yüksek kalite sağlamakla ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır.Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir.Yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafife mükemmel kalitelerde üretilmektedir.

Ekonomi: Turkuaz tarafından yapılan ; Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar , yüksek kalite sağlamakla ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır.Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir.Yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafife mükemmel kalitelerde üretilmektedir.
Proje: Turkuaz tarafından yapılan tüm projelerde '' emniyet-esnetik-ekonomi'' ana prensiptir.Tüm tasarımlar ve statik 
hesaplar : kendi bünyesindeki uzman mühendisler tarafından yapılır. Statik hesaplar uluslar arası şartnameler gözetilir.Turkuaz mühendisleri düzenli olarak şartname ve hesap programlarını takip eder.
Çevre: Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir.Turkuaz tasarımlarında malzemelerin geri dönüşümü,
sökülebilen özelliği göz önünde tutulur.Montaj planları çevreye zarar vermeyecek şekilde yapılır.
Hız: Turkuaz imalatları söz verilen zamanda;gereken özveri ve çaba gösterilerek minumum hata ile yapılır.Fiyat
dengesi ve kısa yapım süreleri;kira,faiz ve maliyet avantajı elde etmelerini sağlamaktadır.
Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile süregelen değerlere bağlı kalarak faaliyet alanlarına iyi odaklanmayı; müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer oluşturmayı hedeflemektedir.
TOP